KARJEROS GALIMYBĖS

ADMINISTRACIJOS BIURAS

Mūsų administracijoje dirba pirkimų, komercijos, personalo valdymo, finansų profesionalai. Komercijos skyrius rūpinasi, kad mūsų prekybos centruose būtų platus prekių asortimentas, kuris patenkintų visų pirkėjų lūkesčius, taip pat, kad pirkėjai apsipirkdami pas mus galėtų sutaupyti pasinaudoję ypatingais akcijų pasiūlymais, o apsipirkdami nesugaištų daug laiko. Kiti darbuotojai užtikrina, kad visi šie procesai būtų įgyvendinami sklandžiai.

PREKYBOS CENTRAI IR PARDUOTUVĖS

Šiuo metu veikia apie 40 Utenos prekyba prekybos centrų ir parduotuvių ne tik Utenos regione, bet ir Anykščių, Ignalinos, Zarasų rajonuose. Siekiame kokybiško klientų aptarnavimo, aukštos aptarnavimo kultūros, darbuotojų tarpusavio pasitikėjimo ir komandinio darbo, darbuotojų motyvacijos ir noro kokybiškai atlikti visas patikėtas užduotis. Siekdami šių tikslų stengiamės suburti darnų, draugišką, stabilų kolektyvą kiekviename prekybos centre ar parduotuvėje.

KULINARIJOS CECHAI

Didieji prekybos centrai Utenoje – „Rašė“, „Vyturiai“, „Aukštakalnis“ ir „Santaka“  turi savo kulinarinius cechus, kuriuose čia pat vietoje yra gaminami vyniotiniai, įvairūs pusgaminiai, salotos ir mišrainės, išpjaustoma iš ūkių atvežta šviežia mėsa. Uteniškiai ir miesto svečiai jau seniai yra pamėgę Utenos prekybos pagamintą produkciją, kuri skani, lyg būtų pagaminta namie, o tai lemia ne tik aukšti kokybės standartai, natūralumo principai, bet ir įmonės ilgamečių virtuvės darbuotojų profesionalumas. Tam kad galėtume ne tik miesto pirkėjams pasiūlyti šviežios mėsos gaminių, vyniotinių, 2016 m. buvo įkurtas kulinarijos cechas, kuris aprūpina ir mažesnių miestelių bei kaimų gyventojus šiais gaminiais.

Norite dirbti kartu?

Užpildykite anketą ir atsiųskite ją mums!