Lojalumo programa

UAB Utenos prekyba parduotuvėse taikoma lanksti nuolaidų sistema:


UAB Utenos prekybos tinkle veikia UAB UTENOS PREKYBA, AIBĖ JUMS ir AIBĖ JUMS šeimos (be to galioja ir UTENOS RAJONO VARTOTOJŲ KOOPERATYVAS) nuolaidų kortelės.


KAIP GALIMA ĮSIGYTI ŠIAS KORTELES:

Pirkėjas, nusipirkęs prekių daugiau kaip už 15 EUR ir užpildęs anketą, gali įsigyti nuolaidų kortelę UAB UTENOS PREKYBA. Per 5 dienas kortelė aktyvuojama ir pradedama taikyti 1% nuolaida. Kortelė AIBĖ JUMS kainuoja 1,20 EUR, o AIBĖ JUMS šeimos nuolaidų kortelė (2 vnt.) kainuoja 1,50 EUR. AIBĖ JUMS nuolaidų kortelės yra aktyvuotos, todėl 1% nuolaida suteikiama iš karto kortelę nusipirkus. Toliau pirkdamas prekes, pirkėjas renka taškus. Kito kalendorinio mėnesio pradžioje pirkėjui suteikiama nuolaida, atsižvelgiant į praeitą mėnesį surinktų taškų skaičių. Vienas taškas lygus vienam eurui.

Jeigu praeitą mėn. pirkote:Šį mėnesį Jūsų nuolaida:
nuo 0 EUR iki 50,00 EUR 1 %
nuo 50,01 EUR iki 100,00 EUR 1,5 %
nuo 100,01 EUR iki 200,00 EUR 2 %
nuo 200,01 EUR iki 300,00 EUR 3 %
nuo 300,01 EUR iki 1500,00 EUR 4 %
nuo 1500,01 EUR ir daugiau 5 %
Mėnesių nuolaidos nesumuojamos.

   

 

Ši nuolaidų sistema veikia tik UAB Utenos prekyba parduotuvėse.
KITA INFORMACIJA:
  • Kortelė AIBĖ JUMS galioja neribotai.
  • Kortelės UAB UTENOS PREKYBA galiojimo laikas neapibrėžtas (kol išsimagnetina).
  • UAB UTENOS PREKYBA bei AIBĖ JUMS kortelės nėra mokėjimo kortelės.
  • Kortelės turi būti saugomos nuo mechaninio poveikio, aštrių ir kitų kortelės paviršių galinčių pažeisti daiktų, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, stiprių elektromagnetinių laukų poveikio.
  • Aljansas AIBĖ ir UAB Utenos prekyba pasilieka teisę keisti kortelių taisykles, apie tai iš anksto nepranešusios kortelių turėtojams.

Pastaba: AIBĖS reklaminiame leidinyje išskirtoms prekėms "su NUOLAIDŲ kortele JUMS" nurodytas nuolaidas galite gauti su AIBĖ JUMS, Utenos rajono vartotojų kooperatyvo ar UAB Utenos prekyba nuolaidų kortelėmis.


Pilną informaciją apie nuolaidų kortelių sistemos veikimą pirkėjams suteiks parduotuvių administracija.